PRÍSTROJOVÉ  VYBAVENIE

***AIR  FLOW  MASTER  PIEZON

    prístroj                                   pred a po ošetrení             práca koncovky-voda+prášok+vzduch

AIR FLOW MASTER PIEZON

     umožňuje dokonalé, BEZBOLESTNÉ odstránenie povrchového hlbokého plaku, pigmentácii a nového zubného kameňa, bez poškodenia skloviny zuba. Je to metóda mechanického odstránenia pigmentácii zo zubov, pomocou jemného prášku, prúdu vody a vzduchu. Prášok je špeciálne upravený na mikroguličky tak, že nepoškodzuje povrch skloviny. Pieskovaním dokážeme vyčistiť aj medzizubné priestory.

      Tento prístroj vám umožní získať úsmev bez zažltnutých zubov od fajčenia, kávy a iných pigmentujúcich látok a obnoví prirodzenú belosť vašich zubov. Šetrne ošetrí povrch cementu koreňa zuba u pacientov s parodontitídou unikátnou patentovanou technológiou Perio-Flow pomôže k stabilizácii parodontitídy.

     Výhodné je vyčistenie zubov pred pečatením jamiek a rýh, bielením zubov a zhotovením výplne. Air-Flow dokáže dokonale vyčistiť zuby aj pacientom s fixným čeľustno-ortopedickým aparátom (strojčekom).

     Ultrazvuková časť je vybavená najmodernejšou technológiou Piezon so svetelným LED násadcom. Predohrieva vodu na 37st. Celzia, pre lepší komfort pacienta, čím sa ošetrenie stáva BEZBOLESTNÝM aj na obnažených koreňoch a krčkoch zubov...

*** Prophy Mate -neo

Prístroj umožňuje pieskovanie zubov pomocou metódy voda, prášok vzduch - Air-Flow. Má dve trysky zahnuté v 90-stupňovom a 60-stupňovom uhle, plne otočné prevedenie a ergonomický design.

*** Zatavovačka MILLLSEAL  MOCOM

     Zatavovačka Millseal Mocom zabezpečuje jednoduché a bezpečné zatavovanie  obalov s nástrojmi pre sterilizáciu. Zvar široký 12mm zaručuje dlhú trvanlivosť. Všetky nástroje, ktoré používame na ošetrenie,  sú zatavované do sáčkov a následne pripravené na sterilizáciu.

*** Sternweber SW 17

     Sternwebwr SW 17 je parný sterilizátor  triedy B  s kompletne elektronickou kontrolou riadenou mikroprocesorom. Má systém vakua pre kompletné odstránenie vzduchu aj z dutých a poréznych materiálov, vďaka parnému generátoru, je každý cyklus rýchly a s úsporou vody. Záverečná fáza sušenia pod tlakom umožňuje maximálnu bezpečnosť sterilizácie a efektivitu. Prístroj spĺňa normy EU a na ambulancii zabezpečujeme pravidelné testovanie jednotlivých cyklov.

*** Destilačný prístroj Stillo

    

     Destilovaná nebo demineralizovaná voda je potrebná pre prevádzku parných sterilizátorov a stomatologických súprav Stillo má nepochybne veľa výhod - úsporu času oproti nákupu destilovanej vody, veľmi nízku cenu produkovanej vody, vysokú kvalitu a nezávislosť pri práci.Woodpecker U600 LED

Piezoelektrický ultrazvuk s najnovším bezbolestným generatorom PAINLESS. Kompatibilný s EMS. Prístroj s krúživými vibráciámi a novým LED násadcom s kvalitným výkonom. Dotykové ovládanie, vodeodolný dizajn, funkcie: scaling, perio, endo a feedback control.